| eo9Andreeutza8kiss a întrebat:

Heeey TPU ce faceti, am nevoie de un raspuns, nu stiu ce sa mai fac sincer, nervii mei parca sunt la pamant, o relatie, frumoasa dar de scurta durata, si de atunci nu ne-am mai vazut de aproape 3 ani, imi e dor de persoana respectiva am incercat sa dau de el, dar simt ca orice as mai incerca poate ar fi in zadar, mi-am pierdut increderea in mine, si acum chiar nu stiu ce sa fac, imi e prea dor de el sfaturi va rog, am urgenta nevoie

Răspuns Câştigător
| olivikkka a răspuns:

Cred ca asta a fost prima ta dragoste, incearca sa traiesti mai departe sa te indragostesti de alt baiat sa iti continui viata, succes

5 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Ți-e dor de-un vis, wake up!

| eo9Andreeutza8kiss explică (pentru pyma):

Mersi! poate voi reusii intr-o zii sa ma trezesc... big grin

| draguta32 a răspuns:

Daca intr-adevar esti indragostita inca de el,ar trebui sa fii mai determinata sa il cauti, daca iti doresti ceva cu adevarat se poate implini, acea persoana va aparea cand te astepti mai putin, si stiu ca ai o dorinta arzatoare de al vedea imbratisa si saruta, si ai impresia ca nici un baiat nu mai este ca el, dar daca tu crezi asta nu iti pierde speranta continua cautarile asigurate ca el e ceea ce iti doresti.Nu tot ce iti doresti este de bine, oricum succes in cautarea lui si daca nu dai pana la urma de el ar trebui sa te resemnezi.Nah succes in cautarea lui.

| eo9Andreeutza8kiss explică:

Pai cum sa va zic ai dreptate olivia a fost prima mea dragoste dar si tu ai dreptate draguta 32 dar l-am cautat f mult... si nu stiu ce sa mai fac... am dat de el pe fb dar are prea multi prieteni multumia serialelor m-a facut mama artist el a fost acolo.

| olivikkka a răspuns (pentru eo9Andreeutza8kiss):

Prima dragoste va ramine o amintire pe toata viata pentru oricine, insa cind vei intilni adevarata dragoste iti vei aminti cu placere de primul fior