| pufoshenia24 a întrebat:

Pai. in primul rand salut TPU! kiss am si eu o intrebare. fostul meu iubit e gelos pentru ca m-am despartit de el dar. m-am combinat cu unul care e foarte bun prieten cu el. acum. un al treilea il ajuta pe fostul meu sa ma desparta de actualul. si azi am mai aflat ca si celui de-al treilea ii place de mine. deci e o lupta totalalaughing ce sa fac? sa le spun celor doi care vor sa ma desparta sa inceteze sau sa ii las in continuare sa moara de ciuda. nu stiu ce sa le spun. ca pana la urma eu cu cel care sunt acum ma inteleg super ok si toate merg bine. dar alt lucru important mai e ca acestia trei sunt tare buni prieteni si nu vreau sa se certe din cauza mea. ce sa le zic? putine idei va rog! kisswinking multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| TamasTyphoon a răspuns:

Bunabig grin..parerea mea e sa vb-esti cu toti 3 da sa fie toti de fata..sa le zici ca e viata voastra si sa nu se mai bage..aici intervine faza ca actualul isi poate lua bataie..pt ca gelozia duce si la moarte de om..parerea mea e sa vb-esti pe cale amiabila; D bafta multa astept vesti de la tine:X:*

12 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Spune ceea ce simti! Nu iti complica viata!

| pufoshenia24 explică:

TamasTyphoon cred ca ai dreptate si dabia astept sa vad daca o sa se rezolve asa cum m-ai sfatuit. maine o sa incerc asta. mai multe vesti dupa aia. multumesc mult!kisswinking

| S4Suk3 a răspuns (pentru pufoshenia24):

Eu zic sa nu o sa se rezolve deoarece toti te vor si se vor lupta pentru tine

| pufoshenia24 explică:

Mai S4Suk3 care esti amicu si tot odata colegul meu chiar vorbesti serios ca va veti lupta pentru mine? asta inseamna ca toti ma iubiti nu?big grin

| S4Suk3 a răspuns (pentru pufoshenia24):

Doar coleg... eu si el te iubim fara numar

| pufoshenia24 explică:

Pai. nu stiu ce sa mai zic... stiu asta dar...

| S4Suk3 a răspuns (pentru pufoshenia24):

Darr...ce? alege ori eu ori el.

| ByByEly a răspuns:

Poi in primul rand spune-le ce simti pentru fiecare daca sunt prieteni buni nu se vor supara Dar faza sal elimine pe al 2 lea pune la lumina faptul ca sunt prieteni doar de fatada si s ar inunghia pe la spate daca ar avea ocazia

| S4Suk3 a răspuns:

Sa te impaci cu primul zic ca este o idee foarte buna

| Byuttzzzuu27 a răspuns (pentru S4Suk3):

Esti un tampit. din partea lu bya colega ta de banca

| S4Suk3 a răspuns (pentru Byuttzzzuu27):

Ms

| robertuzumaki1999 a răspuns:

Daca chiar sunt prieteni sunt sigur ca nu se vor supara