| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare: Intr-o zi mama cu sora mea mai mica au iesit afara si normal ca am iesit si eu nu a durat mult, si au inceput sa vina baietii mari, pe terenul de langa blocul unde stau eu, ca sa se joace fotbal. E ma rog o sa trec peste restul introducerii si ajung direct la cuprins:
Baietii mari au dat din greseala in sora mea iar mama le-a confiscat mingea facand caz iar baietii comentand, pana la urma reusind sa ia mingea inapoi. Ma rog chestia e ca printre baietii aia era si unu de care imi placea foarte mult si despre care am aflat ca ma place si el si de atunci nu stiu dar se poarta foarte ciudat cu mine nu mai imi vorbeste de loc si nici nu l-am mai vazut pe la scoala. Cred ca s-a transferat, nu stiu. Voi ce credeti? Din cauza asta nu o mai veni la scoala, adica o fi suparat pe mine? Ma mai place?
P. S. Scuze daca m-am repetat sau textul nu are nici o noima, dar sunt foarte disperata!

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Vanne sincer poate o fi din cauza cu mingea cine stie sau s-a mutat in alta tara si cand a vrut sa intre pe mess sa te anunte poate atunci a plkt si era prea tarziu de placut? pai de la cine ai aflat ca te place? trmt msj si te voi ajyta mai multlove struck funda?

| Vanne a răspuns (pentru IubesteEa):

Pai am aflat de la cel mai bun prieten al lui...

| Vanne a răspuns (pentru IubesteEa):

Auzi iti dau adresa mea de mail ca statutul de junior nu ma lasa sa iti trimit mesaje.
andante_vanessa_irina@yahoo.com

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu are cum sa se fi suparat pentru asa ceva.Adica pana la urma, mama ta i-a luat mingea, asta este problema?
Un baiat mare nu se supara din asa ceva. Daca tipul are in jur de 10 ani este posibil thinking
Totusi, esti inca tanara, nu iti bate capul cu baietii, nu are rost.

| IubesteEa a răspuns:

Ajuta mai mult

| dyonline88 a răspuns:

Intreaba si tu de la cineva care il cunoaste ...pe unde e, ce mai face. dupa aceea ia legatura cu el.nu ai id-ul lui de mess sau ceva?

| Vanne a răspuns (pentru dyonline88):

Am id-ul lui de mess, dar nu a mai intrat de mult pe el si am intrebat deja pe cineva despre el si mi-a zis ca nu stie nimic.