| oanasunshine a întrebat:

De ce sunt baietii asa CIUDATI? Deci, am un..amic, un viitor coleg cu care ma inteleg.eam bine. Adica, intr-un interval de o zi s-a schimbat cam tot. Ieri ma innebunea cu mesajele..si astazi, am zis sa il bag EU in seama pe mess. "ce faaaaci?" si el "bine acasa. ". Asta a fost tot ce am vorbit. Mi s-a parut cam rece asa ca l-am intrebat daca a patit ceva si a zis ca nu. Si el de obicei mereu ma intreba ce am daca aveam un status care ma dadea de gol, si astazi...nu s-a interesat sa vada de ce eram suparata. El inainte imi dadea semne ca ma place si era atasat de mine dar acum mi-e si jena sa ii mai zic ceva. Ce naiba sa inteleg?straight face Ceva ajutor :-s?

15 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poate si-a gasit pe alta.

| Reek54 a răspuns:

Daca tu nu i-ai raspuns la "sentimente" normal ca a incetat sa te mai curteze laughing, probabil i-ai dat de inteles ca vreti sa fiti doar prieteni, si asa. s-a suparat.

| neutrino a răspuns:

Pana la o anumita varsta, baietii sunt cam prostuti si fuduli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate avea si el treaba, poate era in vreun joc si il deranjai. laughing Oricum, in adolescenta - ce vrei mai mult? "Azi vii maine pleci", etc. The same crap everytime.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Poate a avut si el o zi mai proasta azi, s-o fi certat cu cineva sau nu se simtea bine sau ceva. Mai asteapta cateva zile si vezi cum se mai poartawinking

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Te placea...
Dar cred ca tu nu ii dadeai atentie.
Il ignorai...
Incearca sa iti ceri scuze daca ai fost rece cu el...
Si daca si tu il placi
Fa tu primul pas...

| oanasunshine explică (pentru Noi_Rade_Cu_1994):

Chiar nu il ignoram. Vorbeam cu el zilnic.sad

| yuukary a răspuns:

Intrebarea ta nu are raspuns caci nimeni nu poate intelege un baiat si mie mi s-a intamplat cam acelasi lucru azi ma tinea in brate si nu-mi dadea drumul nici in pauze nici in ore(vreau sa zic la scola) de-l certau profii si-n cateva zile nu rezistam nici cinci minute fara sa ne certam serios...
mie mi se intampla asta de vreo luna doua si deja mi se pare normal sa nu ne intelegem...~.~
CONCLUZIE:nu am raspuns si baieti sunt cele mai ciudate creaturi posibile

succes

| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Ori crede ca nu ii dai prea multa atentie, ori vrea sa va despartiti.

| Florin02 a răspuns:

Poate ii place de u sau iti ascude cv... nu stiu

| octavianandrei a răspuns:

Poate pentru ca ai prea multe asteptari. ai rabdare si nu pune intrebari despre asa ceva pentru ca nimeni nu iti poate raspunde atata timp cat nu e in locu tau sau al lui.

| OaNa8690 a răspuns:

Poate ii place de o alta fata nu stiu sau poate a aflat ceva nasol despre tine gen: ca il barfesti etc sunt multe fete care fac chestii de genu intreaba-l fata in fata daca are cv poate iti dai seama ce e happy

| GEKOOO a răspuns:

Asa sunt baietii dar nu totiwinking daca iti place de el arata bine si daca te intelegi bine cu el bagate pe feliewinking