| Monet a întrebat:

Hello :3
deci bunica a luat niste busuioc de boboteaza sau ce o fi fost si a spus sa-l pun sub perna cand ca ma culc ca sa-l visez pe ala cu care ma casatoresc yawn
facut,am visat un tip blond cu ochii caprui intr-o camera neagra,era totul negru,el era imbracat in negru si era foarte trist, ii murise cineva apropiat si nu spunea nimic.
am mai pus busuiocul sub perna inca odata sa vad daca visez acelasi lucru.am visat un alt tip,asta avea parul negru si ochii albasrtii foarte deschisi,era la o petrecerea, era cu o sticla de votka sau ceve de genul in mana si petrecea acolo cu niste tipe.
i-am spus lu bunica si ea a spus ca poate o sa tin 2 barbati laughing sau ca-mi moare primul si se bucura al doilea laughing
voi ce parere aveti? credeti in chestiile de ganu asta?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chestia cu busuiocul nu e adevarata, ani la rand mi-am pus si eu busuioc sub perna uneori visam pe cineva, alteori nu si nicidecum nu l-am visat pe cel cu care m-am casatorit

| ThePoet a răspuns:

Mda, sunt superstitii care nu reprezinta nimic.

| Skylerx a răspuns:

Pff, doamne rolling on the floor superstitii. Si spuse de bunica? laughing

| Hieer a răspuns:

...laughing sunt superstitii...laughing

| Monet explică (pentru Hieer):

Asta spun si eu dar tipul cu parul negru era chiar bun laughing

| Hieer a răspuns (pentru Monet):

Haii maalaughing...ca si ala cu ochii albastrii era tarelaughing

| Skylerx a răspuns (pentru Monet):

LOL rolling on the floor

| Monet explică:

Deja aveam vise "perverse" cu el laughing

| Monet explică:

Si asa imi distrugeti voi visele erotice cu tipul cu ochii albastrii laughing

| iliesbogdan a răspuns:

Ala brunet era tare!

| Alisa04 a răspuns:

Superstitii tongue stai linistita happy nu cred ca se va intampla chestia asta tongue :*

| alexalexutzu12 a răspuns:

Mda superstitii nu cred in asa cevalaughing