| UserName450 a întrebat:

am rezolvat problemele cu cearta mamei mele cu mine. Acum tatal si mama se cearta intre ei pentru bani crying NU MAI SUPORT. Se cearta si pentru scoala, ca un coleg de al meu a stricat o jaluzea. Cum pot sa-i calmez...crying Nu mai suport, imi urca pe creier, am 15 ani. Imi sta pe creier. Se cearta mai mult pentru bani. Cum pot sa-i calmez? Ca eu nu vreau sa ma bag in discutie ca am patit odata sa ma bag odata.

2 răspunsuri:
| HorneaDaniel2002 a răspuns:

Imi pare tare rau ca ti se intampla asta... Poate se vor calma ei. happy

| KAVIRO a răspuns:

Părinții tăi sunt adulți, singuri se vor calma. Nu cred că este o bună idee ca să te implici în acest conflict, mai bine ieși la o plimbare.