| JonD a întrebat:

Este o fara care imi place,obisnuiesc,cand ies afara,sa stau prin fata blocului la ea, pentru ca acolo stau mare parte din prietenii mei si nu am vazut-o toata saptamana la scoala, stateam acolo la ea in fata blocului si vine ea cu prietenele ei, atunci cand ma vede am observat ca s-a impiedicat si sa uita spre mine asa mirata apoi a inceput sa zambeasca.Ce credeti?

4 răspunsuri:
| Piersii a răspuns:

Cred ca s-a simtit jenata putin... adica poti sa ii zici cv de genu; (nu neaparat u, un pr de-al tau, etc) : mi-a spus candva ca ma placi (pe tine) si nu stiu dk minte. ai spus u asta?

| DeutssDee a răspuns:

Te place ori se da superioara tie; D

| Melannya a răspuns:

Nu sunt sigura ca te place din aceste gesturi dar poti afla prin a incerca sa comunici cu ea si atunci iti vei da seama dupa cum se comporta.winking

| megapupsishicelena a răspuns:

Eu cred ca te simpatizeaza mult, ai putea sa faci o incercare sa te convingi.