| armina1 a întrebat:

Unui băiat îi place de mine, dar eu nu il plac deloc! incerc sa il ignor dar nu ma lasa in pace...cred ca mi-a zis de 10 ori sa il sun,si mi-a spus ca se gandeste la mine, si ma mai intrebat daca il plac, normal ca i-am spus ca nu si mi-a zis ca nici un pic si i-am zis ca nici umpic.Deci cum pot sa scap de el ca ma enervează!
dau funda!

1 răspuns:
| AnoAnonima0 a răspuns:

Pai poti sa îi faci o alta prietena, incearca sa îi zici cu frumosul ca nu îl placi si nu o sa mearga caci dragostea cu forta nu merge.Ar trebui sa il ignori de tot ca tu l-ai bagat in seama si îi dai apa la moara cu raspunsurile. Daca nici asa nu merge poti sa iti dai o intalnire cu el si sa fie si mama ta sau cineva cu tine si sa îl ia putin la rost dar nu te sfatuiesc sa faci chestia asta.Totul se rezolva cu calm si rabdare.