| OrochiFan a întrebat:

imi puteti spune niste cadouri pentru mami, buni, un prieten de familie, 2 matusi si un unchi pentru craciun? am un puget de 15 lei, am 12 ani si nu stiu ce sa le fac cadou.

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

15 lei pentru toti?
Draga mea, nu o sa le poti cumpara mare lucru dar gestul conteazahappy
Poti sa le iei cate un aranjament asa micut cu mos cu lumanare la 1 leu.
Sau o lumanare frumoasa.
Succes:*

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pui mic,
Este impresionanta preocuparea ta, ca din micile tale economii, SA DARUIESTI celor pe care-i iubesti!--- nu-ti face complexe caci, gestul tau conteaza mai mult decat valoarea cadoului oferit! Cred ca o felicitare de sarbatori pentru fiecare, ar fi cea mai nimerita alegere ( sunt felicitari cu texte pretiparite) Numai bine!

| Biencush a răspuns:

Draga de tine...sunt sigura ca i-ar impresiona foarte mult preocuparea ta sa le oferi ceva din banii tai din pusculita.Incearca sa faci ceva cu manuta ta pentru fiecare din ei, gestul tau ii va impresiona pana la lacrimi.Gandeste-te la colaje cu fotografii sau la felicitari facute de tine pe calculator, listate la imprimanta ta sau la cea din oras. E cel mai la indemana de facut.Mult succes si sarbatori frumoase!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Ia-le la fiecare cate o felicitare de craciun si scrie-le ceea ce simti tu! Bafta! :*

| OmuVerde a răspuns:

Buna! poti sa le faci un cadou Ecologic de la Greenpeace: http://www.greenpeace.org/romania/shop gasesti produse ieftine si utile :)

| OrochiFan explică:

As incerca dar sunt foarte timidabig grin de aceea am ales cadouri, mersi mult oricumhappy