| anonim_4396 a întrebat:

Incepe asa:e vara,frumos,lumea iese afara, dar eu stau mai toata ziua prin casa si ies doar seara.Maicamea,vrea sa ma trimita la tara pentru 1 luna,in Iulie ca sa,cica:,, Sa stai afara la aer curat, sa mai vorbesti si cu alti oameni." Cum sa o conving sa stau mai putin la tara?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

De ce nu vrei sa stai la tara? Eu de abia astept sa ma duc plus ca n-am nici televizor acolo nici net. Totusi ia-ti o bicicleta si da ture sau mergi singur in oras si te plimbi sa vada ca nu stai numai in casa.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Incepe prin a nu mai sta in casa asa mult.
Asa ii arati ca poti iesi la aer curat si aici.
Iesi cu prietenii, e vara.
Ii zici ca iti place mai mult aici, nu la tara.
Succes!

| 5a a răspuns:

So fi saturat de tine laughing intelege ca nu te mai suporta. Mancare iti da? S-au te tine flamand?
Ba esti belea, vrea sa te scoata ca sa poata face dragoste cu taicatu era greu de imaginat nu? De aia tot vrea sa te scoata afara sa-i mai lasi pe ei singuri.

| catalin4ct a răspuns (pentru 5a):

Nu-l mai are pe taicamiu happy, e singura, cel putin cat stiu eu.