| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu si efectiv sunt terminata, nu pot sa imi revin, nu am cu cine sa vorbesc. Ce pot face?

31 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns (pentru Andra9pk):

Da, dar cati au prieteni adevarati? Cati au care sa nu fie cu tine doar la distractie si bine? Cu restul ce ai zis in al doilea paragraf, asa e, asa ziceam si eu. Nu uita ca multi se duc la psiholog sa dea 150 lei pe 50 de minute ca nu au cui spune problema. Multora le face bine insasi discutia in sine, si se pot gasi solutii din discutie.