| Mosotti a întrebat:

Ma intreb de ce tot zice lumea ca in relatie apare plictiseala? Pai de ce? Ca viata e banala, servici, vii la ora 19 acasa, te speli, mananci, un ssex, un TV, o plimbare si culcarea si iar de la cap.
Si asta faci cu orice partener ai avea, e tot aia, ce ar vrea, sa se duca pe luna, sau? Crede ca altul sau alta face altceva? Sau e altfel? E cam la fel si altul.

Ce rost are sa strici o relatie ca sa o inlocuiesti cu alta la fel?!

121 răspunsuri:
| AmsiUitat a răspuns (pentru timidu89):

Hahahahhahahahaha XDDDDDDDDDDDDDD m-am spart cand ai zis de suc