| Andrada0025 a întrebat:

Mi-a venit ciclul menstrual vinerea trecuta (maine se face o saptamana), pana luni a venit cu abundenta, iar marti, miercuri a incetat, venea tot mai incet, si tot mai incet, acum mai gasesc picatura de sange pe lenjeria intima, dar rar... tot mai rar. Oare imi trece pana maine? ma streseaza aceasta perioada, imi displace complet...

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Iti va trece. Probabil ao fost racita si din cauza asta s-a prelungit perioada.

| RodykaC a răspuns:

Sigur ca iti va trece in mod normal ciclu dureaza pina la 6 zile in primele zile vine cu abundenta si in ultimile de abia daca mai curge si asta inseamna ca se termina.Nu te stresa asta se intimpla practic la mai milte fete e ceva normal.