| lifeistough a întrebat:

Pana la ce varsta ati locuit cu parintii?

22 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Până la aproape 19. Mă bucur enorm că am plecat de-acolo şi n-aş mai locui acolo perioade lungi nici plătit.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am locuit cu parintii pana la varsta de 20 de ani.

Abh
| Abh a răspuns:

Pana la 23 de ani cand m-am casatorit.

| Vizitiul a răspuns:

Si-n prezent locuiesc cu ei.

| Alisa a răspuns:

Am 18 ani si ceva si inca locuiesc cu ei. Probabil voi mai locui pana imi voi termina cursul pe care il incep si o sa imi permit sa ma intretin singura.
Numai bine!

Janina
| Janina a răspuns:

Pana pe la vreo 13 ani

| elyssa20 a răspuns:

Pana la varsta de 18 ani cand m-am casatorit.imi era super bine si cu ei dar crede-ma nimic nu se compara cu independenta. pupici.

| katty_6203 a răspuns:

Locuiesc si in prezent cu ei.Cat timp? Pana voi putea sa realizez ceva in viata si sa fiu si eu la casa mea.Asadar inca mai am de stat cu eihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Duhovnicul a răspuns:

Din pacate, inca locuiesc cu ei si am 20 de ani, sper curand sa plec si eu de aici. Cum a spus si @Kongeriket, nimic nu se compara sa ai locusorul tau si sa fi independent, e un sentiment minunat happy.

| alexa_4370 a răspuns:

Locuiesc cu mama.
cand ma marit... n. o sa mai locuiesc cu ea
o sa am propria mea casa big grin

VIseeee`. am doar 14 ani. mai avem de mancat big grinlaughing

| Mary Marry a răspuns:

Acum locuiesc cu ei ca am 12 ani dar pe la vreo 18-19 ani vreau sa ma mut.Nu singura ci din tara cat mai repefe posibil. Orin in Franta ori in America. Daca nu mai intai in Franta iar apoi in America. Ce sa ii faci sunt obsedata de America.

| elamit a răspuns:

20 atunci m-am casatorit

| andrei a răspuns:

Pana cand imi iau o casa:d

| Antonia90 a răspuns:

Inca locuiesc cu ei.
Am doar 12 ani happy

| LCD a răspuns:

O sa locuiesc cu parintii pana ma voi marita happy

| Locaa a răspuns:

Inca mai locuiesc cu ei ca am doar 12 anilaughing

| Christiana_8861 a răspuns:

17 tongue.nu mai locuiesc cu ei de 3 saptamani

| Micheille a răspuns:

Pai din punctu meu de vedere.pana...ma maritbig grinDDd

| ewen a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 30, cu exceptia perioadei in care am fost la facultate. La 30 m-am maritat si am zburat.

| alexutsuuu a răspuns:

Si acu locuiesc ca ei(am 12 ani :d). Dar o s locuiesc pana la 18 cand ma parasutez la varamea.