| Justin15243 a întrebat:

Parintii mei sund divortati iar eu stau la mama,care ma cearta si urla din orice,nu stiu ce sa fac,de multe ori se preface ca nu ma aude sau nu vrea sa imi raspunda!(intrebari normale, gen:-Unde mergem maine?).
Ma gandesc sa ma duc cateva zile la tatal meu, ar fi o idee buna?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde daca vrea tatal tau. Daca vrea poate sa mearga si in instanta si sa ceara custodia. Daca ai peste 10 ani judecatorul iti va cere parerea si poti ramane la el.

| Justin15243 explică (pentru Salontanul):

Da dar faza e ca de cand sunt mic am trait la mama si la tata in weekenduri

| Salontanul a răspuns (pentru Justin15243):

Ti-am spus mai sus: daca ai peste 10 ani judecatorul hotaraste, daca vrea tatal tau.

| Justin15243 explică (pentru Salontanul):

Ok,cum pot sterge anuntul? Nu mai am nevoie

| Salontanul a răspuns (pentru Justin15243):

Ce anunt? Intrebarea pusa mai sus?

| Justin15243 explică (pentru Salontanul):

Da

| Salontanul a răspuns (pentru Justin15243):

Intra aici: https://www.tpu.ro/intrebarile-mele/ si apasa pe butonul sterge.