| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea mi-a s-a desparit de mine. Nu cred ca voi avea vreodata incredere intr-o fata si sa o mai iubesc cu adevarat. Am avut relatii cu cu multe fete si am vazut ca nu pot sa iubeasca, sa ma iubeasca doar erau doar pe interes.

Nu imi vine sa cred ca cu ultima sa ajung in pat si a doua zii sa imi dea papucii. Asa au fost si celalalte pareau ca te plac mult dar de fapt. Deci dati-mi niste sfaturi va rog frumos. Sau incercati-ma sa ma faceti mai increzator pe partea aceasta de relatii. Deci ce sa fac? mike.ross24 este idul meu daca ati vrea sa vorbim

3 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Prietene, viata este frumoasa... orice esec, dezamagire sau hop in viata, te face sa inveti ceva, ai tot timpul din lume sa iti gasesti iubita, sotia sau femeia perfecta pentru tine, pana atunci traieste viata asa cum iti este data, nu uita sa toti gresim in viata si tr sa invatam sa ne vedem greselile... aaaa si inca ceva, daca tipa ti-a dat papucii. sa fie in bafta ei, inseamna k nu a fost indeajuns de buna pentru tine!winking Bafta!

| XSmokerxx a răspuns:

Pai nu pot sa gasesti usor partenerul perfect.In primul rand ca sa poti sa ai o relatie cu o fata trebuie sa iti faci o parere in primul rand despre ea, sa capeti niste informatii.Intreabai pe cei din jur ce cred despre ea.Vezi cum se comporta. Daca a mai avut relatii.Cum se descurca in viata sociala etc.Iti faci o idee despre ce persoana este apoi iti faci o relatie.

| MarryBlake a răspuns:

Hey,nu te intrista, vei gasi tu fata care te va face sa uiti de fetele astea cu care ai fost.Care iti va schimba parerea.Cind iti vei gasi iubirea adevarata, vei intelege ca viata este grea cu greutati la orice colt.Nu vreau sa te intristez, dar vei mai avea probleme mai mari...Tre sa fii mai increzator.Si nu uita ''Ce n te omoara, te face mai puternic''winking