| MihaelaMykydutza a întrebat:

Reformulez intrebarea! Prietena mea Ana sta la Bucuresti si vine din cand in cand cu sora ei pe aici.Ea are un iubit aici la noi in sat, intr-o zi vorbeam la telefon si m-a intrebat ce s-a mai intamplat pe la noi pe la scoala eu i-am spus ca doamna de religie a venit cu niste poze din trupa ei pe care erau autografe si iubitul ei este cu mine in clasa.Si doamna i-a intrebat pe baieti cine vrea cu fete si iubitul ei a zis ca vrea.Si mie mi-a scapat si i-am spus ca el a vrut dupa s-a despartit de el dar mi-a spus ca nu din cauza mea ca ea vroia sa se desparta mai demult de el si acum a gasit momentul si nu din cauza la acele poze cu fete ca si ea se uita la alti baieti. Este vina mea? Spuneti-mi adevarul!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca fiecare are partea lui de vina

| MMihai a răspuns:

Ai explicat așa bine, că nu am înțeles nimic.

| pisicutzamik a răspuns:

Pai eu cred ca prietena ta are 12 ani sau poate mai putin, cum sa te desparti de cineva pentru niste poze, daca era matura ii spunea in fata ca numai vrea sa stea cu el nu sa gaseasca un motiv aiurea.Nu esti tu vinovata, ai intrat in acest conflict nevinovata. Poate colegul tau nu o sa mai vb cu tine si o sa te ignore.din cauza la o fata fara mintelaughing

| Inemes a răspuns:

Nu chiar, oricum trebuia sa-ti vezi de treaba.

| OwneDesign007 a răspuns:

LOL n-are minte...baiatul a vrut doar sa isi rasfete ochii...
NU E VINA TA!
Funda?

| CatiiiJ a răspuns:

Intr-un fel.da.Dar daca el face chestii d-astea merita.