| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun ceva...am fost intr-o tabara la sovata si prietena mea era indragostita lulea de cantaretul taberei...au trecut 2 zile si eu fiind amica cu cantaretul i-am zis ca prietena mea il place. el mi-a spus ca ea e de treaba dar nu o place. apoi pe plaja ea m-a intrebat daca il plac si eu am zis ca nu dupa cateva minute la masa m-am cuplat cu el dupa alte 2 zile neam arutat de cateva ori. apoi la sfarsitul tabarei cand a plecat cu microbuzul m-a sarutat si mi-a zis ca ma iubeste. apoi am vobit 1 saptamana-2 si cand l-am intrebat o data ce face mi-a zis,, ma uit la cer si tip la luna, ma gandesc la tine"a2a zi a incercat sa se desparta de mine dar i-am inchis telefonul silam sunat dupa aia i-am zis ca mi sa descarcat si casa nu ma fac de ras m-am despartit eu de el.acum deja s-a despartit alta fata de el si el este disperat dupa ea si incearca sa o faca sa se impace cu ea. mie inca imi place la nebunie de el si nu stiu ce sa fac sa fim din nou impreuna.broken heart

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Daca e indragostit lulea de acea fata de ce incerci sa te impaci cu el? sau poate daca se impaca cu tine, motivul este de a uita de acea fata si relatia nu va merge...si cea care ar avea de suferit esti tu.incearca sa te gandesti daca iti doresti cu adevarat sa te impaci cu el.gandeste-te daca va mai merge relatie iar daca tu crezi ca da vorbeste cu el!

2 răspunsuri:
| LLLLLLLL a răspuns:

Ahhh taberele astea.
si eu eram inebunita dupa DJ-ul dintr'o tabara... as fi stat numai in bratele lui. dar... minunea nu a durat decat o saptamana. dupa ce am plecat s-a terminat totul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa o *** in gat?