| Deeiutss a întrebat:

Sall TPU:*:*Stiu ca vam innebunit cu astahee heeDar vine ziua baiatului care nu vrea sa ma ierte si nu stiu ce cadou sa-i fac... poate poate ma va ierta.PS:Face antrenamente la baschet, asculta numai eminem(ii place foarte mult). si cam atatlaughingFunda

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Iai o minge de baschet si scrie frumos pe iarta-ma

6 răspunsuri:
| Lavynya99 a răspuns:

Buna...scrie pe o minge de basket:"Iarta-ma ca te-am iubit!"

| Deeiutss explică (pentru Lavynya99):

Dar nu l-am iubit ca pe un iubit, ca pe un prieten foarte bun.aici ar merge mai bine iarta-ma ca nu team iubithee heeca el ma iubea...

| Lavynya99 a răspuns (pentru Deeiutss):

Am inteles! Da si asa e bine!

| TheDubstepMan a răspuns:

Buna! Am o intrebare esti cumva din Iasi si pe baiatul acela il cheama Tudor?

| Deeiutss explică (pentru TheDubstepMan):

Nu,sunt din constanta si il cheama sergiuhee hee

| byancutza a răspuns:

Ideea lu lavynia e chiar foarte buna sau poti sa ii faci cadou un cd cu formatia preferata si cu un biletel, si app nu a putut sa iti scriu pe privat pentru ca nu imi dadea voie id meu e dulcyk_gabitza