| LiquidDJ a întrebat:

Salut, azi noapte am avut niste vise ciudate, poate o fii din cauza ca m-am culcat suparat, c gandul la fata de care sunt indragostit. deci primul vis a fost acela ca eram la n club, si cand am iesit afara fata de care sunt indragostit este suparata pe, mine. n viata reala iar in vis a iesit afara si s-a dus c fostul ei prieten nu stiu unde. mie in momentul acela mi-a cazut o masea si mi-a cazut in mana, iar apoi toti dintii si ii scuipam pe jos. iar apoi m-am dus dupa fata si fostul ei si am mers cu ei, dar nu ma baga in seama. m-am trezit din somn, si m-am culcat la loc. si apoi am visat ca eram la spital si eram operat la picioare din cate imi aduc aminte, dar nu ma durea. ma lamureste si pe mine cineva ce poate sa insemne asta?

2 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

In timp ce visezi, subconstientul lucreaza. Nu iti face problemele, visele nu au nici o semnificatie

| ralucutzica a răspuns:

Buna,nu iti face griji happy, incearca seara sa te culci cu gandul ca ea te va place, veti fii impreuna chestii frumoase.Incearca sa te inveselesti singura chiar daca este greu sau pare imposibil, incerca si o sa vezi.Nu te mai culca cu gandul la ce se poate intampla rau sau ca ea nu te va place niciodata.Bafta!