| girllll a întrebat:

am 15 ani si adevarul e ca sunt mai timida.am colege in clasa mai cu tupeu.as vrea sa nu mai fiu asa timida. sfaturi? mersi mult

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Faptul ca esti timida, denota ca ai foarte mult bun simt. Ca atare este bine sa ramai asa. Fi sigura ca vei gasi persoane la fel ca tine si care te vor pretui la adevarata ta valoare. Legat de faptul ca esti timida nu toti suntem la fel. si nici nu vom putea fi. Ramai asa si va fi bine. Pa

| alonet a răspuns:

Cauta sa elimini din jurul tau pe toti cei ce iti amputeaza personalitatea si care nu te lasa sa ai incredere in ceea ce a pus Dumnezeu in tine!

| Adellee a răspuns:

Increde-te mai mult in tine.Si fa-ti prieteni nu asa de timizi pentru ca ei te pentru schimbahappyCu placere!