| Sava_Nicoleta_1982 a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu o fata, si in fiecare zi ii prind loc in autobuz si sta cu mine.
Intrebarea e, ce as putea sa vorbesc cu ea ca sa ma apropii mai mult de ea?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Să-i ceri Facebook, insta, Wapp ceva şi să vorbeşti cu ea şi când eşti acasă, asta în caz că nu stai aproape de ea, dacă eşti aproape la ea, ceva de genul 10, 20 minute de mers pe jos, puteţi să ieşiţi pe afară.

| Robertfaur11r a răspuns:

Orice, și ce a mai penibila întrebare te ajuta la a comunica cu ea...