| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu o fata si in fiecare zi ii prind loc in autobuz si sta cu mine.

Intrebarea e, ce as putea sa vorbesc cu ea ca sa ma apropii mai mult de ea?

Răspuns Câştigător
| gothicbat a răspuns:

Întreab-o despre zodii, despre vreme, despre muzică (genul muzical preferat, artiști/trupe preferate etc.), dar să fii cât mai discret, să nu o sufoci și ea să nu se simtă agasată. Apoi faceți schimb de numere de telefon, add pe Facebook, follow pe insta etc. Multă baftă!

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ia uite, și soră-ta Sava_Nicoleta_1982 a întrebat același lucru. laughing))

| cristi202 a răspuns (pentru Hammurabi):

Si daca e nevasta-sa? happy

| Subsemnatul123 a răspuns:

Fa-te ca adormi pe umarul ei

| Sava_Alex_1999 a răspuns:

PS : fara raspunsuri legate de filme, sa o intreb lucruri de astea, deoarece am vorbit mult cu ea despre aceste lucruri, as vrea ceva ca sa ma pot apropia mai mult se ea