| Luk_Luca_1999 a întrebat:

De data asta o sa spun ceva mai serios, sper sa nu va deranjeze daca voi detalia sau ceva de genul asta.S.a intamplat acum o saptamana, mama mea era plecata de acasa si venise verisorul meu de gradul 4 in varsta de 18 ani la mine. Dupa vreo ora el s-a pus langa mine pe pat si a inceput sa ma gâdile si dupa s-a urcat pe mine si a incercat sa ma sarute de mai multe ori iar eu nu voiam, dupa un timp a si reusit.Nu s-a oprit aici, a inceput sa ma dezbrace si s-a dezbracat si el pana am ajuns amandoi fara haine
si dupa...s-a intamplat...
Am inceput sa plang.
Nu am mai vorbit de atunci...adica el imi tot da mesaj, eu as vrea sa îi raspund pentru ca eram cei mai buni prieteni dar incerc sa ma abtin.
Vreau sa fim ca inainte, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Varul tau de gradul 4 deja nu mai are aproape nimic comun genetic cu tine, se poate spune ca sunteti ca si straini. Daca te deranjeaza acest aspect, atunci te asigur ca nu-ti trebuie sa-ti faci griji din aceasta privinta.

Mai este si aspectul relatiei intre voi. Intre un baiat si o fata, daca sunt prieteni foarte apropiati, dupa un timp urmeaza si etapa urmatoare, adica sexul. Daca si aici va potriviti, urmeaza etapa de convietuire, casatorie, copii etc., dar la orice etapa poate interveni o neconcordanta in cuplu, care intrerupe sau cel putin pune intrebari in relatie.

Acum depinde si de tine, ce simti fata de el in continuare.
Limpezeste-ti gandurile, cantareste toate aspectele si decizi ce iti place mai mult.

| Luk_Luca_1999 explică (pentru Bula):

Sunt baiat...tocmai de asta sunt destul de ingrijorat

| Bula a răspuns (pentru Luk_Luca_1999):

Daca ti-a placut si simti ceva in plus fata de el, atunci ai de ce sa-ti faci griji.
Altfel treci peste si contabilizeaza episodul ca un experiment in plus de viata.

| relian a răspuns:

Ce fantezii mai ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar s-au cunoscut deja. O s-avem un nepotel! Iti place Giusto? Nu de alta, dar aduce armonie in familie. Iar filmul se numea Doing my young cousin in the ass.

Răspuns utilizator avertizat