| IonutzCristinel a întrebat:

Salut, eu am o poveste mai lunga de spus si cred ca am nevoie de ajutor pentru a lua o decizie zic eu importanta.
Eu am 20 de anii, iar prietena mea are 18 si suntem impreuna de 3 ani. Ea inainte sa stea cu mine a mai stat cu un baiat de o varsta cu ea, in timp ce a stat cu mine in primul an ea m-a inselat cu el de vreo 3 ori dar distante mari de timp intre intalniri, dupa 2 ani ea mi-a zis ca vrea sa ne intalnim si cu alte persoane eu nu am fost de acord si ne-am despartit in timp ce am fost despartiti ea tot cu baiatul acela sa inalnit dupa ne-am impacat si apoi la fel m-a inselat adica m-a inselat vreau sa spun ca erau doar simple intalniri intre ei fara sex sau ceva de genu, dupa aceea am inselat-o si eu de cateva ori. In final suntem despartit cu baiatul s-a intalnit ultima data acum vreo 4 luni si de atunci eu am avut o discutie cu el si cred ca a inteles deoarece a refuzto cand ea ia cerut sa se intalneasca si cred ca totul s-a rupt intre ei ca au trecut 4 luni si nu am mai vb cu acel baiat. Acum in prezent ne intalnim dar mi-a facut o faza a fost la o petrecere si sa sarutat cu un baiat asa mi-a zis ea dupa ce i-am gasit numarul lui in telefonul ei ea mi-a zis ca bause putin si nu sa asteptat la acel sarut. Eu sufar pentru ea ca nu stiu inca o mai iubesc dar nu stiu ce sa fac ca am ajuns la concluzia ca asta numai este iubire si sufar prea mult dar totusi imi este greu fara ea ca am vazut ca si ea m-a iubit nu stiu daca ma mai iubeste in prezent cred ca da din cate zice ea. Acum asta a fost povestea mea cam lunga dar am vrut sa fie amanuntita si as dori niste sfaturi de la voi de la persoanele care au trecut prin situatii similare sau vreau pur si simplu o parere. Multumesc...

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ma uimiti amindoi. Dragostea este la liber frate si voi umblati cu cartele? Ne povestesti chestii care se intimpla de cind lumea si pamintul.Io nu le mai dau importanta de mult.O face, o face si gata.Ea ramine gheboasa la batrinete.Eu nu prea o fac decit de doua ori pe zi cite doua ore de fiecare data, ca s-a si sictirit de hazul meu, mai ales cind ma mira ca ea uneori nu mai atinge orgasmul.La intrebarile mele de ce, ma injura si cica de prea multa lipsa de sex.Sa-mi bag picioru,cine s-o mai inteleaga mai ales cind am erectii de rup mese si scaune? Problema ta este ca, eu cred, ca nu ii dai pe saturate sa stea cu comprese reci la pe...a.

| pavel88 a răspuns:

Vreau sa fiu scurt si la obiect.las-o si gasesteti alta si nu mai te gandi la ea.ca doar mai is atatea femei in romania.in concluziegasesteti una care sa te iubeasca

| BoboMC a răspuns:

Pai prietene... uite parerea mea. ati avut o relatie de 3 ani, in care v-ati inselat reciproc iar dupa trei ani tu imi spui mie ca ai iubito cu adevarat? Scuze dar pentru mine este aberant.Atunci cand iubesti cu adevarat o persoana nu te gandesti nici cum la o alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 20 de ani? ii ai degeaba mai baiete, daca nu stii ca; din cucos nu faci gaina, nici din curva gospodina.tu o iubesti pe ea si ea iubeste pe.la.are o ciuda pe ea cand o prinde, carpa o face.

| Ccrysu a răspuns:

Pana acum nu am avut nicio` relatie dar frate ce zici uh aici e o aiureala totala... totusi aveti o varsta pnm`,,,happy
Daca crezi ca te-a iubit cu adevarat te`ar fi inselat sau invers? voi nu va dati seama ce aberatii spuneti si facet`ihappy
Sunt dezamagita de astfelt de relatii` decat sa am o astfelt de relatie mai bine ma lipsesc`...tongue Deci` las`o frate ca nu e pentru tine orice sf. are un nou Inceput!