| ArchWord a întrebat:

Salut, imi puteti spune niste solutii de combatere a violentei domestice?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

La modul serios, vizite la psiholog, depistarea si eliminarea frustrarilor din care rezulta violenta.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Divortul

| ArchWord explică (pentru whatevernvm):

Thx dar doream mai multe. daca imi mai poti spune.

| KodrutZ a răspuns:

Diazepamu' breh! Daca dormi, sigur nu esti violent.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

La modul serios, vizite la psiholog, depistarea si eliminarea frustrarilor din care rezulta violenta.

| RAY a răspuns:

Singuratatea clar, eu nu am ce bate ca n-am iubita daca as avea as face box cu ea mas antrena intens, fetelor le plac badboys nu stiai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cucuta in ceaiul de la ora 17.

| ArchWord explică:

Wat?

| Căpșunica2 a răspuns:

Membrii unei familii ar trebui sa comunice, sa se inteleaga, sa ajunga la un acord.Doar comunicand pot rezolva neintelegerile. Violenta nu rezolva nimic. In cazul in care cei implicati nu fac nimic sa schimbe situatia mai bine se separa.