| cosminX a întrebat:

Mama mea are 40 de ani si cum se apropie "Mos Nicolae/Mos Craciun", m-am gandit sa-i fac un cadou. Dar nu stiu ce i-as putea face. As fi tare fericit daca m-ati ajuta cu un exemplu de cadou sau niste site-uri unde as putea gasi ceva.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FetitaCOOL a răspuns:

Pai:
-un buchet de flori frumoase
-o ciocolata ( fetele IUBESC ciocolata )
-si...un PUPIC MARE pe obrazwinking

PUPICEI!

Fundita? big grin

| cosminX explică (pentru FetitaCOOL):

Mersi frumos, asta am sa fac :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O felicitare de craciun, un glob cu mosu in el [sau un ingeras]si o cutie de ciocolata,, merci,,

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu ce sfat sa-ti dau, dar uite ce-i cumpar eu mamei mele.
In primul rand m-am gandit la bijuterii.
Cerceii astia:
http://www.ibijuterii.ro/cercei-aur-argint/cercei-trifoi.html
Colierul asta:
http://www.ibijuterii.ro/......cross.html
Mai voiam o bratara si un inel.Dar inca nu am gasit.
Poti sa tragi un ochi pe site-urile de bijuterii, dar accesibile pentru orice buzunar.Sigur mama ta se va bucura.:)