| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 6-a. Mie imi place o fata, care e in clasa cu mine.Acum cateva zile a fost cu un baiat, dar acum nu mai e cu el, e singura.Cum fac sa fie cu mine?
In fiecare zii eu si cu cativa prieteni o conducem acasa de la scoala(Seara)ea sta mai departe si nu are cu cine sa se duca, cum fac sa fie cu mine? Mai este vreo sansa sa se impace cu acel baiat?

5 răspunsuri:
| Beykutza a răspuns:

Te duci la ea si o intrebi daca ei ii plac relatiile serioase, daca ar fi de acord in momentul asta sa aiba o relatie...si daca zice da o intrebi daca i-ar placea sa aiba o relatie cu tine si cam atat. Oricum mult noroc! Bye:-P

| dasda a răspuns:

Pai...sa stii ca si actualul meu prieten era cam in aceiasi situatiehappy. Pe mes, vorbea tot timpul cu mine. Si mai pe ocolite m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. mai exact mi-a spus asa " tu.ai vrea sa fii cu mine?".
Bafta!
[by rulz]

| MissDelevingne a răspuns:

Lasa dragostea in p^lamea de la varsta asta...

| razvan05 a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce se intampla, dar cel mai bine e sa vorbesti cu ea si sa o intrebi daca e de acord sa te combini cu ea.

| rox13 a răspuns:

Sanse sa se impace cu elthinking nu stiu, depinde... Dar de ce o conduci acasa tu si cativa prieteni, incearca sa mergin doar tu intr-o zi cu ea si vorbiti tot drumu[tot felul] si la un moment dat, adu si subiectul asta[doar daca crezi ca esti gata]. Baftawinking