| Anonimul8564 a întrebat:

Am o problema cu care ma confrunt. Îmi este foarte rusine sa le spun părinților mei ca am o prietena sau ca îmi place de o fata. Este normal? Nu inteleg de ce am aceasta problema, mai ales ca am o relație foarte buna cu părinții mei și nu cred ca i-ar deranja dacă le-as spune ca mi-am facut o prietena. Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| TFlorentina8050 a răspuns:

Te cred, si mie mi-a fost greu sa le spun... O sa te vada ei cu ea si o sa te intrebe mai multe la care tu trebuie sa le raspunzi...nu cred ca vor avea vreo problema rolling on the floor La mine nu au avut nimic impotriva. Doar ca o sa afle toata lumea si o sa te tachineze. rolling on the floor Dar nu o sa fie nimic, o sa vezi. O sa afle apoi o sa te obisnuiesti!

3 răspunsuri:
| Ilyas420 a răspuns:

Chiar simti ca este necesar sa le spui ca ai o prietena? Daca chiar doresti sa afle ai putea sa zici ceva gen "Ies cu gagicamea" si de acolo intreaba ei restul.

| Anonimul8564 explică (pentru Ilyas420):

Nu stiu ce sa zic. Ma lăudam și eu ca mi-am facut o prietena laughing)