| HoriaToma a întrebat:

Ce cadou sa ii fac taatalui meu? peste 3 zile este ziua lui si nu stiu ce sa ii cumpar. El este saraol,deci nu are un venit prea mare asa ca l-ar bucura orice,cred... Dati-mi ceva idei,dar sa nu fie prea costisitor totusi.M-am gandit la un mox intrucat el l-a rupt pe al lui si i-ar fi de mare folos.Voi ce ziceti? dar vreau rapsuns cat mai repede, va rog. Ofer funda!

6 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Pai,tu il cunosti cel mai bine, stii care ii sunt hobby-urile si preferintele.Noi putem doar sa iti dam simple sugestii,dar cadoul ramane sa il cumperi tu.
Pai,eu ti-as recomnda sa-i cumperi o carte,daca-i place sa citeasca,o minge de fotbal,poate incingeti un meci cu rudele sau prietenii, niste cosmetice pentru barbati, o camasa, o cravata, un parfum etc.Astea sunt doar cateva sugestii,care mi s-au parut ca ar putea fi mai accesibile ca pret.
Repet, insa, ca depinde de personalitatea lui, de preferinte si de ce-i place sa fac.
Eu sper ca te-am ajutat totusi si sper sa alegi un cadou care sa-i placa.
Desi, cred ca un simplu "La multi ani!" poate insemna foarte mult pentru un parinte atunci cand vine din parte copilului sau.

| Liviu a răspuns:

Cele mai bune cadouri sunt cele facute in care s-a pus sentimente, crede-ma inrameaza o poza cu tine si cu tatal tau, si fai-o cadou, crede-ma va pretui poza aia mai mult decat ar pretui ultimu gen de masina iesit pe piata.Pentru ca e daruit de tine, fiinta care inseamna mult pentru ea, bani nu pot cumpara sentimente, bani nu pot cumpara iubire happy Oferai ceva ce nu consta in baza materiala happy Cumpara o rama, si pune poza ta si a lui si pune-o la parinti tai in camera happyCrede-ma in fiecare zi se va uita la poza aia mai mult decat se uita la o icoanabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit foarte bine.I-ai ceva folositor de care are nevoie.

| unprietenaproape a răspuns:

Arata-i cat de mult il iubesti. astfel de cuvinte sunt mai importante decat orice cadou. ai putea incerca sa faci un tort, tu singur cred ca s-ar bucura si ar aprecia stradania ta chiar daca nu ti-ar iesi

| TipaInNegru a răspuns:

Hey! Eu zic ca ai putea sa te gandesti bine cei place sa fac culorile lu favorite si sunt sigura ca o sa ajngi la o concluzie, de exemplu poate ii place fotbalul ii ei o mingpe de fotbal! Si ai mai putea sa-i spui cal iubesti asta il va bucura! Ok sper ca te-am ajutat! :3

| Theod0ra a răspuns:

Parerea mea este ca a-i putea sa-i iei un ceas(eu asa am facu si tata s-a bucurat foarte mult, nu neaparat de cadou, ci de gestul in sine), nu foarte scump, sunt si la 20-30 lei. Acesta o sa-i aminteasca mereu de gestul tau frumos. Sper ca te-am ajutat. Funda?