| BrokenInside a întrebat:

De ce le plac unor fete baietii emotivi si putin timizi? Intreb din curiozitate, va rog nu raspundeti la misto.

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Pentru că sunt mai liniştiţi, mai înţelegători, şi pun mai mult suflet într-o relaţie. Majoritatea băieţilor nu ştiu decât să-şi bată joc.

11 răspunsuri:
| FlaviFlv a răspuns:

Mai sunt și fete șmechere care caută genul ăsta de băieți pentru ca să-i poarte așa pe degete, adică să profite de bunătatea și vulnerabilitatea lor, sau mai sunt fete care sunt la fel, timide, mai retrase și caută pe cineva pe măsură, adică băieții care sunt ca ele. De obicei tipul ăsta de băieți sunt mai buni la suflet, mai blânzi, mai liniștiți, mai iubitori, mai sentimentali și o fată de obicei cam asta caută, dragoste și înțelegere.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pentru ca baietii mai timizi nu sunt mistocari ca cei mai "smecheri". Nici prea timid nu trebuie sa fii, pierzi mult cu asta. Trebuie doar sa nu intri in centrul atentiei si sa vorbesti fara rost, cum de altfel multa lume o face. Fii tu insuti cand vine vorba de fete si ele vor alege happy.

| Ekcstsy a răspuns:

Ca sa detina ele controlul intr-o eventuala relatie. A si ce au zis cei de mai sus

| 20ionel20 a răspuns:

Pentru ca sunt mai deschisi la discutii si asta este firea unor fete,majoritatea, iar restul sunt mai baieteoase, smechere, profitoare, sau pitipoance.Si eu sunt un baiat emotiv apropo.

| 20ionel20 a răspuns:

Apropo,nu cred ca faci asta din curiozitate.Stiu eu ca iti place de o fata.Eu am aplicat chestia care am scris-o maidevreme si multe fete frumoase si de treaba ma plac.

| BrokenInside explică (pentru 20ionel20):

Da. imi place o fata si sant cu ea dar nu inteleg cateva lucruri ( :

| peticel20 a răspuns:

Cred ca din cauza ca "no offence acum!" instinctul matern este mai ridicat si au nevoie de un puppy de ingrijit happy, fara suparare dar eu asa vad lucrurile, depinde evident de la femeie la femeie. eu n-as putea sa stau de exemplu cu unul care face doar ce vreau eu si daca ma supar pe el incepe sa planga ca e emotiv. lool.ok, e mai timid si emotiv, dar e prea mult, ala nu mai e barbat!

| BrokenInside explică (pentru peticel20):

Sa fi emotiv nu inseamna neaparat sa plangi din orice, sau sa iti dai venele

| Mangeyoku a răspuns:

Deoarece,baieti emotiv si timizi, pun mai mult suflet intr-o relatie, ei stiu sa iubeasca, nu sa-si bata joc.

| Mangeyoku a răspuns:

Anna023 tu mi-ai plagiat postu si ai primit funda...nu e cinstit!

| omlet a răspuns:

Sunt de parere ca ele sunt plictisite de gelosi, aroganti, egoisti, de lipsa de atentie si de incercarile repetate de a-i schimba. un baiat mai timid e mai plictisitor dar e un plan de rezerva sigur