| Temnikova a întrebat:

Salut TPU, de curand m-am înscris la sală și acolo a început să-mi placă de un băiat. Nu știu dacă și el mă place, dar am observat de două ori că se uita la mine prin oglinda. Voi cum credeți, aș avea vreo șansă cu el luand în considerație ca eu am 1, 57 iar el e foarte înalt cred ca are 1, 90? Plusul meu este ca doar sunt frumoasă si slabuta. Însă am impresia că așa băiat nu s-ar uita la mine. Prima oara mi se intampla să-mi placă un băiat atat de înalt și foarte frumos. În trecut niciodată nu m-au atras baietii atat de înalți si nu iubeam fitness-ul. Iar acum ma gîndesc numai la acest băiat. Cum credeți as avea vreo șansă cu el sau să-mi revin si să nu mă mai gandesc la el? Vreau să specific faptul că el este antrenor, iar fitness-ul se află în Elveția. Ore suplimentare nu pot să-mi iau că este foarte scump aici. Am plătit doar abonamentul pe un an. Oricare ar fi raspunsurile eu le accept cu drag.

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Relatiile astea intre oameni se intampla in fiecare zi, nu esti un caz special. Te duci, ii ceri instagramul, si continuati. Nu trebuie sa te placa la nebunie din prima.

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E o diferenta mai mica decat intre mine si sotia mea. Ea are 1, 52, eu 2.02. Cam mult, nu? Asa pare. Pare doar. Ca pana acum, dupa 7 luni de prietenie si 14 ani de casatorie, un singur om (al strazii) a bagat de seama, pe strada, strigind la noi: "Ba, da va potriviti!" Si noi am ris bine, ca stiam care e situatia. Cunoscutii chiar vad ca ne potrivim. Apropiatii care ne stiu bine, si care ne-au vazut discutind aprins, spun ca ne potrivim si cand ne certam happy. Deci nu inaltimea face o relatie. Daca e sa fie potrivire in toate, aceasta trece neobservata.
Eu zic sa iti folosesti tot sarmul tau de femeie ce il ai la dispozitie, si sa incerci sa te apropii de el. Eu am o vorba: "Incercarea moarte n-are!". Ce pierzi daca incerci?

| Temnikova explică (pentru cristi202):

Mulțumesc mult de răspuns.

| cristi202 a răspuns (pentru Temnikova):

Cu multa placere!

| relian a răspuns:

Daca ala este inalt si frumos laughing nu stiu,asa odata nu cred sa zica nu,deci daca vrei doara o tura,sa afci asa ceva sa te simti bine incearca.
Tu crezi ca un barbat inalt si foarte frumos cum spui se va opri la tine? Poate ca deja are iubita,poate este si insurat, dar na daca omu este rugat, doara no sa lase femeia neajutatalaughing.
Tu ce faci pe acolo in Elvetia? Si ai mers la sala doara sa intilnesti de astia barbati fatali? Interesanta chestie, am mai auzit chestia asta si la atii, hai la sala ca acolo se poate agata.

| Temnikova explică (pentru relian):

Oare nu am dreptul să-mi placă și mie de cineva? Sunt fată și cred ca e normal sa plac un băiat. O tura tine pentru tine. Eu am demnitate indiferent cum arată baiatul.

| Lukasssz a răspuns:

Chiar crezi ca s-ar incurca cu una care nici 1, 60 nu are? El isi doreste si el fete inalte, minim 1, 75 laughing

| Temnikova explică (pentru Lukasssz):

Vrei să-ți spun ceva, eu sunt cea mai frumoasă din fitness. Și nu exagerez.Asa este. Și port numai încălțări înalte și stil frumos de îmbracă minte am. În orice caz ai dat un răspuns real?

| Temnikova explică (pentru Lukasssz):

Probabil că da.

| mudokins78 a răspuns:

Bre! Esti nebuna? Normal ca te place,.dar se gandeste sa nu faca puscarie pentru viol! Du-te si spune-i clar! Ma!, te vreau! ce dracu atata haos pentru un amarat de sex!

| Temnikova explică (pentru mudokins78):

Dacă îmi place asta nu înseamnă că vreau sa ma culc cu el.

| 19flo79 a răspuns:

Pai roga-l sa te ajute sa faci exercitiile corect si intri in vorba cu el.
Daca e singur si vezi ca te baga in seama, mai apelezi la serviciile lui.
Apoi cand ploua, vi cu taxi la sala si la urma il rogi pe baiat sa te duca acasa cu masina lui.
Acasa, il rogi sa urce la tine la o cafea, sa-i multumesti.
El o sa spuna ca nu bea cafea seara, dar tu deja l-ai luat de mana si il tarasti pe scari.
In maxim 6 luni te va cere de sotiehee hee laughing

Bafta!

| Temnikova explică (pentru 19flo79):

Ce imaginație ai?

| 19flo79 a răspuns (pentru Temnikova):

laughing e un fel de a glumi dar daca incerci si iti iese, ce mai spui? happy
La urma urmei ce ai de pierdut?

| Temnikova explică (pentru 19flo79):

Si daca ma lasa după? Eu voi suferi. Îl las pe el să i-a inițiativă?

| 19flo79 a răspuns (pentru Temnikova):

Sa fim sinceri: la antrenorul de fitnes se uita cam toate femeile din sala. El poate iesi aproape cu oricare din ele, recunosti?
Si atunci, de ce si-ar dori el o relatie cand poate avea mai multe femei?
Deci: daca vrei ceva serios si de durata, acea persoana, 99% nu e pentru tine. Daca vrei doar asa de distractie, atunci da-i inainte cu tupeu happy

| Temnikova explică (pentru 19flo79):

Dacă sincer sunt de acord cu tine?