| George_8501 a întrebat:

TPU Va rog sa-mi spuneti ce are fratele meu cu mine deci mereu cand are bani nu-mi dai si mie dar nu este la munca ii da mama si mama ii zice sa ii impartim dar el isi ia ce vrea si mie nu-mi da mereu pe strada ma bate ma injura zice "du-te dracu acasa de copil orfan" Ce are cu mine?

Răspuns Câştigător
| tina987ro a răspuns:

Buna, nu fi suparat...asa sunt fratii, se cerarta intre ei. mai ales daca el mai mare, asa crede el ca ''e smecher''.
Probabil ca nu-i prea sigur pe el/ are complexe/ simte ca esti favorizat.
Cred ca cel mai bine ai vorbi cu parintii despre asta, dar nu sa-l parasti ci sa le explici ca suferi. Ei vor sti ce sa faca.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai fractu este un retardat ...si tu esti fraier ca inghiti toate astea!
.mai pe scurt asa...