| DariaTofan a întrebat:

Salut tuturor! Care credeti ca ar fi cel mai potrivit cadou pentru tata de Craciun? Nu am nici multi bani la dispozitie si sunt din orasul Barlad. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi un ceas de mana elegant, un set cravata-camasa dintr-un material fin si in culoarea lui preferata, un parfum deosebit, o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu Nasterea Domnului nsau cu sfantul al carui nume il poarta el daca e credincios, un stilou cu penita de aur daca e genul care scrie mult si are un job de birou, sa zic asa, o carte buna din genul care ilpasioneaza pe el, o colectie de CD_uri cu muzica lui preferata, eventual o muzica mai veche, care o asculta el cu mare placere in adolescenta, ofelicitare in care sa-i faci cateva urari din suflet cu ocazia sarbatrilor, o sticla de whiski sua de coniac sau de sampanie etc.

1 răspuns:
| as12zx34qw56 a răspuns:

Daca stai foarte prost cu bani ai putea sa ii faci ceva hand-made, ar aprecia mult lucrul acesta sau daca nu ai chef, ai putea sa ii cumperi ceva gen after-shave. Funda?