| Curiozități1 a întrebat:

Salut, vreau să vă spun ca nu știu cum sau de ce, dar m-am visat cu mama goala și aș vrea să vă întreb ce ziceți, e ok oare să-i spun sau? Și care ar fi motivul pentru care eu m-am visat cu ea goală (nu e prima data) acum ceva am mai visat odată cum eram cu ea fiind dezbrăcați amândoi.

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai vazut prea multe filme xxx care te-au afectat negativ, se pare.Incearca sa mai tai din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai primi filme sau seriale deocheate!

| Miruna333 a răspuns:

Sunt vise de noapte. Fara insemnatate, fara motive. E alegerea ta daca vrei sa ii spui sau nu

| Curiozități1 explică (pentru Miruna333):

Păi oare ar fi ok să-i zic sau nu? nu stiu ce o sa zică, ce reacție o să aibă

| Miruna333 a răspuns (pentru Curiozități1):

Eu n-as zice, insa, alegerea e a ta. Mi-am visat o data tatal si n-am zis

| Curiozități1 explică (pentru Miruna333):

Hmm, atunci nu o să-i spun, mai bine nu, cine știe ce reacție va avea

| Xox0 a răspuns:

Ce intentii ai in vis? In ce cadru se desfasoara?

| Curiozități1 explică (pentru Xox0):

Păi în visul ăsta recent doar mă uitam la ea la… cum se apleacă în fața mea
Iar în visul ăla de acum ceva timp făceam sex cu ea

| Xox0 a răspuns (pentru Curiozități1):

Ferească

Răspuns utilizator avertizat