Sotul meu a fost operat la genunchiul drept pentru ruptura de lighament si nu vrea sa stea acasa sa se recupereze, vrea sa se duca la serviciu. Cum îl pot incuraja sa stea acasa sa se recupereze, daţi-mi sfaturi? Medicul i-a zis sa stea acasa pentru recuperare

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Ii vor ridica statuie cei de la serviciu? Si asa, oare atata minte sa aiba sa creada ca merita sa isi riste sanatatea?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu respecti perioada de recuperare ramai cu dureri, ori sta linistit ori va plange pe viitor.

| gabicoo a răspuns:

Dacă s-a chinuit sa te lase însărcinată uite ce a pățit i s-a rupt ligamentul la genunchi. Sau i s-a rupt atunci când te-ai operat de chisturi ovariene și a stat toată noaptea în picioare lângă patul tău.

Sunt curios mâine ce-ți mai trece prin cap să ne scrii? Ai o imaginație bogată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Baaaaaaarolling on the floor) rolling on the floor)) rolling on the floor)) rolling on the floor)) rolling on the floor))) rolling on the floor)) mai terminat boss

| Miruna333 a răspuns:

E om in toata firea, nu ai ce face daca este incapatanat. Nici nu il poti dadaci