| Nikcoletta a întrebat:

Tot timpul mă cert cu părinții mei pentru că eu trebuie să plătesc totul in casă, chiar și întreținerea.
În afară de muncă și acasă nu știu ce înseamna distracții sau plimbări. Nici măcar nu am prieteni, singură mi se pare plictisitor.
La 27 de ani încă stau la părinți pentru că nu îmi permit să închiriez un apartament. Mă întreb de ce exist dacă nu pot să prețuiesc timpul?
Sunt părinții mei de vină că nu am un prieten și nu pot să-mi fac viitorul?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Ba, va spun eu ca cineva face misto de noi cu toate intrebarile astea repetitive despre fete si baieti singuri care traiesc cu parintii laughing

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu ai auzit sa inchiriezi o camera intr-un apartament dar sant probleme discutii si neintelegeri. daca stai cu aia platesti macar 1 factura sau taxa la locuinta ceva ieftin restul sa se descurce

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te mai plînge atît, ca sunt altii mult mai rau decat esti tu asa ca bucura te ai părinti ai sanatate ai unde locuii, Si daca vei avea prieten si el te va face ne fericită tot greu o sa va fie si tie si lui.

| Alverto a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mai o speria aiurea

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alverto):

Nu o sperii deloc, asta e realitatea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum sa platesti tu totul in casa? Ce parinti fac asta? Daca CHIAR e asa, atunci muta-te in chirie.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ok dar de ce saptamana trecuta aveai 25 ani si acum ai 27?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Furnicuta000):

Era Patricia laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Furnicuta000):

Era ea din trecut, a calatorit in viitor ca sa puna intrebarea saptamana trecuta rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Interesant acel film in care a luat nastere ''Patricia''.

| StrongHeart a răspuns:

Ce sfaturi, cu ce bani sa-si construiasca casa, daca el plateste pentru ai lui.Muta-te intr-un oras mai mare gen Cluj sau Bucuresti si cauta sa stai cu cineva sa impartiti banii la facturi si toate cele si pui bani de o parte si pleci din tara.
Si cand ai bani destui poti sa-i ajuti si pe ai batrani, dar acum decat sa iti lasi viitorul in paragina eu zic sa pleci in lume.
Cauta anunturi ca sigur gasesti, sa ai 2000 lei de inceput sa nu mori de foame,iti faci bagajul si te-ai mutat.Le spui mama,tata,imi pare rau, dar nu va las sa-mi furati viitorul, va iubesc dar e viata mea si trebuie sa fac ceva cu ea, daca nu inteleg e problema lor.
Cauta-ti un partener intre timp, va casatoriti si faceti bani impreuna si construiti viitorul pe care ti-l doresti.

| Yuoia a răspuns:

Daca intr-adevar tu platesti totul in casa, poti sa te si muti in chirie.
Cine te opreste sa iesi la plimbari?
Oare nu altul este adevarul ca stai cu parintii? Ca iti convine sa stai cu parintii?

| Alverto a răspuns:

Învață o meserie și construiește o casă, citește cât mai multe cărți despre dezvoltare personală și financiară

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ziceai ca n-ai parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heya cum ai 27, acum cateva zile aveai 25, nu erai si miky ziceai ca ai 28?
Daca scrii la nervi, poti sa iesi din casa sa te plimbi? Uneori rezolva problema. Daca esti cea care plateste casa, poti sa iti platesti casa proprie daca nu-ti convine sa locuiesti cu ei. Daca ai un serviciu, ai oameni reali acolo cu care sa vorbesti sa incerci sa schimbi ceva in viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme la mansarda, pe 8 oct spuneai ca ai 25 acum dupa cateva zile ai 27. fa ti un control la cap happy

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Masina timpului a fost descoerpita, EVRIKA laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Da nu e primul user care se contrazice privind varsta, au mai fost cativa, astia cred ca nu stiu nici pe ce lume traiesc sau sunt trolli, o devenit o bataie de joc TPU.

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, eu unu as scoate rubrica amuzant, mi se pare inutila, e doar parerea mea, si in plus acolo's cei mai multi trolari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Peste tot sunt man, doar ca trebuie sa fi atent la intrebari, ca cum se contrazic si cum dau raspunsuri la harneală. happy

| Furnicuta000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe 14 iunie spunea ca are 28 ani iar pe 9 iunie spunea ca nu are parinti si ca locuieste in Italia de 2 ani. In iulie a mai spus o data ca are 28 ani deci probabil chiar are 27-28.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu e singura, e plin situ' de troli.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e troll dar nu stiu de ce minte ca doar suntem anonimi aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ba da e troll, e prea proasta ca sa minta. uitate la intrebarile eiwinking sau poate are o boala psihica de mintit nu se pune problema ca nu ii iese deloc.

| troleibuz a răspuns:

Vina e a ta ca nu iti cauti un loc de munca mai bine platit.

| Cristian84 a răspuns:

Hai ma fiti seriosi fata va intrebat ceva si voi ati sarit la varsta

| Cristian84 a răspuns:

Viitorul ti l faci tu deci toate decizile sunt ale tale trebuie sa ti ajuti si 0arinti dar trebuie sa ti faci si tie un viitor bafta

| Onlyme3991 a răspuns:

Am 26 de ani ...si sunt in aceeași situatie ca tine!
Contactează-mă vreau sa discutăm!
Astept mesajul tău!