| anonim_4396 a întrebat:

Va trebuii sa aleg intre cele doa:
a) Predeal: acolo ma duc cu scoala la hotelul unui coleg si dormim acolo,...mergem si prin oras,...
b) Spectacol : o sa am un spectacol de dans cu trupa mea
(care credeti ca trebuie sa oa aleg?)

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Eu as alege excursia.La o excursie cu scoala poti sa iti faci prieteni noi si poate chiar sa vorbesti cu tipul de care-ti place(daca exista). Spectacole o sa mai fie, nu?

5 răspunsuri:
| allynutsa a răspuns:

Daca e ceva serios chestia asta cu trupa. alege spectacolul. daca nu, si e doar o trupa formata intr-o doara.alege predeal

| mat31new a răspuns:

Dans, este ceva mai profesional.

| DariaSykes a răspuns:

Am sa pun o intrebare la care va trebui sa-mi spuneti cu cine sa dorm in camera

| nistorsebi99 a răspuns:

Eu zic ca mai bine te duci la dans pentru ca din asta poti sa iti faci o cariera si apoi poti sa mergi si la predeal si oriunde vrei tu. FUNDA?

| Vychy a răspuns:

Parerea mea este cea de la punctul b). Este o idee mai buna din punctul meu de vedere. Dupa urma acesor spectacole te poti alege cu o cariera.