| SefTPU a întrebat:

Va urma ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii cumpar.
Dar cand va veni ziua tatalui meu ce sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| AnneHaHa a răspuns:

Pai de obicei mamele pretuiesc foarte mult momentele pe care le petreceti impreuna. deci daca nu dispui de un buget foarte mare poti sa ii inramezi o poza specila in care sa fie toata familia si alaturi de asta sa-i mai iei un buchet de flori. daca bugetul este mai mare ii poti lua un parfum, un set de bijuterii cu lantisor si cercei (din argint daca nu vrei sa te coste foarte mult).
Tatalui tau ii poti lua tot un parfum, un ceas sau daca este pasionat de fotbal cumapara 2 bilete la un meci in care sa joace si echipa lui favorita si sa mergeti impreuna. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mamei poti sa-i ei o pereche de cercei, iar tatalui un parfum barbatesc.

| Danysan a răspuns:

Ceva ca ai reprezinta pe ei -Eventual ceva ce isi doresc si poti si tu sa le ei -ca cine stie daca vor o masina laughing.

| Ceasar_Bianca_1998 a răspuns:

Ai putea sa ii iei pur si simplu un buchet de flori daca nu ai foarte multi bani sau o ciocolata. Insa, daca vrei sa ii iei ceva mai scump i-ai putea cumpara un parfum, niste cercei sau chiar un lant.
Tatalui i-ai putea lua tot un parfum, ceva dulce (daca ii plac dulciurile), ori un set cu geluri de dus sau poate un tricou cu echipa lui favorita de fotbal (daca e microbist)... Funda? happy

| mihaelahhhh7 a răspuns:

Eu cred ca mamei tale poti sai ei un parfum iar de ziu tatalui tau poti sai ei un ceas.