| Swetlly122 a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să fiți cu un băiat și să tot auzi că nu e de tine? Mie daa și mă simt foarte prost

38 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns (pentru GabiNoS):

Ok, nici o problema.
Dar hai sa te invat o smecherie mai baietel. Asa cum eu stiam ca doar prostii se cearta, si cum matale cauti galceava, ce-ar fi sa-ti cauti alt partener, ca eu cu siguranta nu sunt cel potrivit.
Iti urez o un an bun la fel ca tine.

| Mosotti a răspuns (pentru GabiNoS):

Pai da! Astia care o tin pana la 100 ani "nu e de tine", sa invete psihologie evolutionista, natura umana si sa priceapa ca tinerii nu sunt interesati de nimic altceva daca fizicul nu corespunde deloc, degeaba e ala destept, sufletist, bun, daca nu atrage, si eu fac acelasi lucru cu femeile, deci le inteleg foarte bine. Conteaza si celelalte si sunt interesati si de celelalte calitati, dar abia daca proba fizicului e trecuta, altfel e stop, nu mai vrea sa afle nimic. Fizicul e proba eliminatorie, dar sigur pentru ceva serios nu ajunge, este insuficienta. Pentru distractie, aventuri, ajunge fizicul, in rest celelalte fara fizic nu ajuta la nimic in acest context.

Asta trebuie pusa undeva afis, sticky pe toate forumurile cumva la aria relatii, dragoste, sex, familie, sa ramana topicul primul si scris cu rosu, lectie de viata! Pentru ca observ ca multi oameni nu cunosc acest aspect desi faptele il confirma. Se tot mira si pe buna dreptate de fapt. Indopam copiii de mate si fizica dar de viata nu ii invatam. Dovada e ca multi au si 15 relatii, ajung la 60 ani si tot habar n-au cu ce se mananca chestia. Tot zic "nu e de tina aia sau ala... uite ala bun, destept, de ce nu-l vrei?", deci e jale pe educatie sociala.

Ca sa nu mai zic si altceva, daca e bun si ok, multor femei NU le place, chiar ele vor din aia mai rai, deci alta faza dura, ele nu constientizeaza asta si vor spune "e banal, ma plictiseste" fara sa stie de ce, de fapt vor unul mai dominator, mai rau, si asta se asociaza cu fizicul ala misto si cu caracterul mai prost, asta este. Iar in viata il tine de prost pe ala bun, ca in final cam asta va lua unu mai banal fizic, ca nu va avea de ales, barbatii ca lumea sunt putini.

Corect este asa "daca tie iti place, atat conteaza, inteleg de ce vrei acel partener, traieste momentele placute, ca oricum cu astea ramai, daca o fi bine, bine, daca o fi ca noi, asta este, dar macar sa fi pregatit ca in caz ca se intampla sa nu ai soc, sa nu ramai mirat, si vedem apoi cum vei trece peste asta daca se intampla, dar vei trece, viata merge inainte, insa macar te bucuri un timp oricum, pentru ca daca nu te atrage altul, vei fi nefericit, nu te bucuri, nu cont cum e si ce are, si oricum orice spunem noi, tu tot aia simti, deci e inutil sa ne tinem de capul tau ca nu e de tine, oricum tu tot aia faci, pana nu o sa-ti dai seama tu singura, nu are nici un sens ce zic altii".
Asa trebuie si din partea prietenilor, rudelor, parintilor. Cine mai citeste ar fi bine sa copieze chestia asta in caz ca cineva ii va intreba si va fi in situatia asta.

Wrong, astia mai slabi fizic sunt de multe ori mai rai ca ceilalti. Doar ca nu se arata la inceput, ca nu isi permit. Nu toti, dar multi.

| GabiNoS a răspuns (pentru Mosotti):

Actorul care l-a jucat pe Aquaman e ditamai omul si in viata reala e o domnisoara veritabila, zici ca e la ciclu non-stop rolling on the floor)... Degeaba are fizic daca este o curv.a masculina.

Majoritatea barbatilor din ziua de azi sunt niste piz.de rolling on the floor

| Mosotti a răspuns (pentru GabiNoS):

Asta nu conteaza, conteaza sa fie placut, daca e placut asa cum este, e okey.

| GabiNoS a răspuns (pentru Mosotti):

Barbatul trebuie sa fie barbat nu sa se comporte de parca ar fi ***** in cu.r

| Mosotti a răspuns (pentru GabiNoS):

De ce neaparat? Daca e placut asa cum e. Si daca s-ar f, aia e, daca-i place, nu e problema, poate fi placut de femei aia bi se f si cu unii si cu unele.

| GabiNoS a răspuns (pentru Mosotti):

Ai trecut si tu pe acolo rolling on the floor)? Prin europul de vest asa o fi, toti barbatii sunt cu..rve acolo. Barbatul trebuie sa fie barbat, iar tu te chinui degeaba sa schimbi ceva rolling on the floor)))

| Mosotti a răspuns (pentru GabiNoS):

Nu am fost, nu am avut norocu sa fiu bi sau pe invers, mi-ar fi placut insa, nu mi-a fost rusine sa zic asta, imi era mult mai bine asa, pentru ca la aia bi e democratie, poti alege ca partener ce ramura vrei, nu comunism, obligat sa alegi doar o ramura. Eu nu am auzit barbati prostituati in Germania cel putin, ca am stat acolo. Iar daca unii pot face asta la o adica si iau banu` gros, bravo lor, pana la urma totul se cam invarte in jurul banului, este corect ca partea sufleteasca ar fi prima, dar fara bani, apar certuri, tensiuni in familie, si parinti, copii, parteneri, e jale, trebuie ambele in egala masura.

Uite azi stateam in pat pe smart si am cumparat trei jocuri dupa instalare, ca jucasem 8 nivele si apoi trebuia sa iei pack-ul tot daca vroiai, cardul`, pac pac, BUM. Ai tot nene daca ai lovele, uimtor cat de simplu e cand ai bani. Eu am platit 41 lei pe 3 jocuri, zic ca principiu ce bine e sa ai bani.

Si hai sa-ti dau mic exemplu, cand nu-s bani si ma gandesc la un calc, parintii ar fi zis cand eram mai mic "termina-te cu idioteniile tale si cu visele astea tampite ba calc, ba camera video, ba altele", si hop cearta, daca sunt bani "aa sigur, pai de ce nu? Luam cand zici tu, f bine". Deci fara bani se duce dracu sufletu una doua trei. Iar daca omu` are psihicu sa faca sex pe bani, are 1-0. Ca-si risca sanatatea, este treaba lui, ca e posib sa aiba chilotii maro mai in colo fara sa vrea, dar daca isi asuma, treaba lui, un om mai lucid nu ar face asta nici pentru milioane, sa curga kk din tine, dar aia e.

Plus ca ala care natural e cum zici adica barbat, este, daca nu e, nu poate fi cum zici tu nici daca vrea. Dar de ce zici doar de barbat ca trebuie sa fie de toate, de ele nu zici ca trebuie nimic?! Ciudat.