| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou iubitului meu pentru ca vine ziua lui următoarea lună, dar nu ne putem vedea.Ce cadou,, online" as putea sa-i fac? Poate sa fie legat de jocuri sau orice altceva.

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Scrie-i un fel poezie și trimite-o pe Whatsapp, fă-o lungă unde scrii toate momentele frumoase petrecute împreună cu el, cum l-ai cunoscut, tot ce îți iese din inimă trebuie să ii ajungă lui. Crede-mă o să se emoționeze!
Uneori și gesturi mici dar drăguțe poate să transforme pe aceea persoană în cea mai fericită big grin

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru Reghqen):

Iti multumesc enorm.❤

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumpără-i item-uri pe jocul respectiv laughing
sau trimite-i un cadou prin curier

| LPCTSTR a răspuns:

Ce ii place sa joace, c-a avea cateva sugestii.

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Joacă fifa, fortnite, uneori roblox, si standoff

| LPCTSTR a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Hmm... ma gandesc ca-i va place foarte mult Forager; Voxel Tycoon sau poate Tales of the Neon Sea