| FurniciCoapte a întrebat:

Ziua buna.
As dori sa stiiu si eu daca trebuie platita vreo taxa pentru divort daca ambi parteneri sunt de acord?
Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Malasuerte94 a răspuns:

Mda mie mi s pare k dirortzul asta a devenit o fita... daca nu se inteleg pentru 2 zile gata DIVORTZ ce *** unde va e capu cand va luati?

| FurniciCoapte explică (pentru Malasuerte94):

Copil cu creier de gaina.te-a intrebat cineva ceva pe tine? du-te la mamicata si inparteti ideia

| Malasuerte94 a răspuns (pentru FurniciCoapte):

Muhaha? WTF nu am dreptate? daca doi oameni se iubesc nu ar trebui sa apleze la divortz