| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat acum pe categoria filme si seriale si cred ca am vazut cam 6 sau 7 intrebari daca Anca si Vlad din Pariu cu Viata au murit. Si, ca si ceilalti intreb si eu : Au murit sau nu? Conform secventelor din episodul viitor pare ca au murit dar chiar mor? P.S: Nu vreau sa moara! Nu m-am uitat decat la vreo 10 episoade in total din toate sezoanele (din asta la 4 episoade) dar imi place de Anca si Vlad. De ce mor!

Răspuns Câştigător
| cOoKieNeRd a răspuns:

Nu au murit... (din pacate)

Glumeam, glumeam : ))

11 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu poti sa astepti pana la episodul viitor daca scena a lasat loc de ambiguitati?
Puteai sa te uiti la raspunsurile celor 6-7 intrebari sa afli de pe acolo?

| Reiko a răspuns (pentru M25M):

Ai dreptate. Nu ca as fi mare fan pariu cu viata, de fapt in ultimul timp incepusem sa urasc serialul asta caci ma cam enerva doar ca imi place de Anca si Vlad si am zis sa ma uit in seara asta caci facuse reclama la acest episod toata saptamana. La sfarsit exploda bomba aia si in episodul urmator zicea ca e greu sa treaca peste ce s-a intamplat si nimic nu va mai fi la fel deci cred ca au murit sigur. Acum chiar nu mai am nici un motiv sa ma uit la serialul asta. Chiar este o mare pierdere de timp sa vezi seriale ( chiar daca am vazut doar cateva episoade din asta)

| Reiko a răspuns (pentru Reiko):

Am folosit mult cuvantul,, chiar ". Cam ciudat... nu prea mi se intampla sa fac repetitii.

| johnnymax a răspuns:

Placerea unui serial este aceea de a avea rabdare sa vezi ce se intampla in episodul viitor si de a te gandii pe o anumita perioada de timp ce se va intampla.
Deci ai rabdare

| Reiko a răspuns (pentru johnnymax):

Ok, o sa astept. Misto imaginea cu L! Ai vazut Death Note?! L e personajul meu favorit.

| johnnymax a răspuns (pentru Reiko):

Numele meu incepe cu L si sunt si un fan al animeurilor.

| Reiko a răspuns (pentru johnnymax):

Ai cont pe mal? as vrea sa vad si eu cate / ce animeuri ai vazut.

| johnnymax a răspuns (pentru Reiko):

Prefer sa nu dau mal-ul dar iti pot spune ca am inceput sa ma uit la animeu-ri acum vreo 5 ani si am vazut : Bleach, Naruto, Afro Samurai, Captain Tsubasa, D.Gray-man,Full metal alchimist, Ao no Exorcist, Cubix, Pokemon si evident Death Note.Nu sunt un fan inrait dar din cand in cand mai dau pe animax si atunci cand nu mai transmite acolo caut seria completa pe net.Din lista de mai sus am vazut absolut toate episoadele si acum am inceput sa ma uit la Lovely complex

| Reiko a răspuns (pentru johnnymax):

Eu n-am animax si ma uit pe net la anime-uri. Ma uit cam de 1 an si ceva si am vazut in jur de 30 - 40 de anime-uri. Din cele care le-ai zis mai sus am vazut doar Ao no Exorcist si Death Note. Am cont pe mal, poate ti-l zic alta data.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru johnnymax):

Ai rămas la fel de misterios, la fel ca în Death Note.

| NCY a răspuns:

Nu o murit nimeni... Pur si simplu este o inscenare. Stati linistiti ca no murit nici anca, nici Vlad.