| FroddoLikesBlood a întrebat:

[Pentru fanii TVD]Cu parere de rau, as dori sa va intreb ceva legat de un zvon.Am vazut pe un site ca episodul Cominghome, va fi ultimul din acest an, ca vor lua o mica pauza pana in 2012, difuzarea serialului desi uni spun ca sezonul 3 va avea continuitate pana in mai 2012, atunci se va termina sezonul 3, voi ce parere aveti, ce ati auzit in legatura cu asta, chiar nu mi vine sa cred, mi se pare o aberatie, si ceva care ma convins, este promo`ul din episodul uramtor, o sa il omoare pe Klaus, o sa incerce, asta ar fi un final.asta ma sperie, nu vreau sa ia pauzaa. Ofer funda pentru un raspuns care ma lamureste.kiss

1 răspuns:
| Andreea_7424 a răspuns:

Episodul Homecoming va fi ultimul din acest an, dar nu si sfarsitul.Sezonul 3 are 22 de episoade.