| PsyhoChild a întrebat:

Am 3 catei in varsta de o luna si mama lor nu le prea mai da lapte.
Ce pot sa le dau in schimb sa manance?
Stiu ca exista lapte special, dar sunt atat de multe tipuri incat nu stiu ce sa aleg

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Poti sa ii treci deja pe mancarica umeda de catei.
Le mai da mamica lor laptic cand vrea.
https://animax.ro/......-195g.html
E bun pentru cateii de o luna, cauta-le mancare gen starter sau puppy pentru varsta lor.

| Felissa13Eden a răspuns:

Da-le, mamicule lapte din comert. Daca ai vaca pe la tara, da-le lapte de vaca.
Am avut o groaza de catelusi la viata mea, ii gaseam abia fatati si ii hraneam cu biberonul cu lapte de la scoala.
Iti garantez ca orice lapte cu mai multa grasime e bunbig grin