| SofiaDalinda a întrebat:

Am o pisica ce a fătat recent. Ce mâncare trebuie să îi dau să poată face lapte pentru pisici? Nu mă pricep si nu stiu daca un anumit tip de mâncare o poate face să aibă mai mult lapte

Răspuns Câştigător
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Mancare de calitate pentru pisici nu doar uscata cat si umed cat doreste ea sa manance pentru ca aia mici mananca des, sau mergi la magazinele cu mancare de dat la pets si cere sfaturi mai de calitate si probabil mai sigure daca vrei o pisica frumoasa asa

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns (pentru SofiaDalinda):

Incearca conserve Animoda Carny.Dar ca sa fie ceva natural si sa nu imbuibi pisica cu prostii si sa nu asigure la pui ce trebuie, iti dau o reteta ce am pregatit-o pentru pisica mea cand avea pui
75% mușchi, 15% os, 5% ficat și 5% alte organe, ca să aibă la dispoziție ceva mai mult calciu, și va trebui să o lași să mănânce cât vrea ea de mult, exact ca la puiuți.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru SofiaDalinda):

Mancare gatita ai putea sa-i dai de exemplu, peste ton de la rio la cuptor cu ficatei de porc si o cana proaspata de apa rece. dar, exista mancare pentru astfel de fiinte in magazine.