| Glsukab a întrebat:

Am o problema am o pisica de 1 an si intr-o dimineata am vazut-o ca e dezorientata umbla de colo colo nu mananca si are crize incepe sa tremure foarte puternic va rog cine stie sa imi zica ce are si cum se trateaza

Răspuns Câştigător
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Vezi sa nu fi mancat vreun soarece sau alt animal otravit. Lapte pe gat cu forta rapid si la veterinar cu ea!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Dupa simptome pare otravita, imi pare rau...

| JulyStorm a răspuns:

Poate fi epilepsie, poate fi diabet, poate fi o tumoare, o infectie puternica in corp... pot fi o mie de chestii. Nu sta pe net sa cauti sfaturi in timp ce pisica ta sufera! Mergi la veterinar!

| Corina29 a răspuns:

Du-o de urgenta la veterinar.Ori este in urma otravirii ori o tumoare cerebrala.

| YamatayXD a răspuns:

Hmm... thinking pisica trebuie dusa neaparat la veterinar inainte sa pateasca ceva mai grav. Totusi, e posibil sa fi mancat ceva sau sa fi luat vreo boala.