Am un cățel, Bichon Maltese, are vârsta de un an și 4 luni și de când avea vreo 6 luni cred oricum de când era mai mic nu m-am prea uitat pe internet despre câini și ii dădeam chips-URI odată la 3-4 luni putina nuttela și ceva cârnat dar foarte subțire, un vecin a fost puțin bătut in cap și i-a dat la cățel foarte puțin Angelli, adică el l-a băut și după ce nu a mai fost, cățelul a mai lins puțin dar nu a patit momentan nimic. A venit și doctorul veterinar mai de mult și l-a vaccinat dar deja îmi este puțin frica ca am citit pe internet și am văzut ca tot ce ii dădeam eu nu era ok, ce sa fac? DAU FUNDA, VREAU RĂSPUNSURI CÂT MAI REPEDE

Răspuns Câştigător
| CristinaAlexandra879 a răspuns:

Pai pentru el nu sunt sănătoase aceste alimente.
Dar nu va pati nimic și eu am avut o cățelușa bichon și ii dădeam ciocolata și vomă si nu avea energie abosult de loc! Deci încearcă sa nu ii mai dai!

Mulțumesc, m-am mai calmat, atunci ce pot sa ii dau?

1 răspuns: