| MrCarrots a întrebat:

As dori sa cumpar un papagal Micul Alexander, pui, de la un crescator, dar am auzit ca de multe ori ei iti vand o femela matura, care nu are inel, si zice ca e pui, ca are sub 1 an (varsta la care apare inelul), deci cum as putea sa-mi dau seama altfel daca e pui sau nu?

3 răspunsuri:
| omega123 a răspuns:

Mama frate esti un BRONY?! BROHOOF si eu XD. Sunt din Iasi si sunt un brony de 3 ani. Daca ai skype ID-ul meu este alexanderjustin1995...da un request si o sa te bag in cel mai tare Brony Chat Group. apropo beton melodiile! Mie imi place foarte mult aia cu Princess Luna Children of the night.

| MrCarrots explică (pentru omega123):

Asdf xD Stiu c-o trecut un an da anywayz, Brohoof >///<