| Deidara554 a întrebat:

Am primit o pisica de aproximativ 1 luna si ceva, am dat-o cu pudra si am spalat-o ca sa scape de purici si ma intrebam daca pisicilor li se face vaccin..stiu ca este o intrebare cam stupida dar nu am deloc experienta cu pisicile, mai de graba cu cainii.Dau funda pentru cine ma lamureste happy!

Răspuns Câştigător
| Samarra a răspuns:

Da, li se face vaccin. Sunt vreo 4, dar nu sunt obligatorii. Cel mai indicat este sa mergi la un medic veterinar si sa discuti cu el. Un control este gratis, si te va lamuri el ce trebuie si ce nu. Succes si sa ai grija si sa te bucuri de ea, sa-ti creasca mare, sanatoasa si frumoasa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da li se facewinking
Du-o la veterinar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tot esti mandru de acel gay iti recomand sa te duci la veterinar cu pisica si sa va eutanasiati impreuna ca doua animale ce sunteti.

| Piratul10 a răspuns:

Nu știu cel mai bine e sa mergi la un medic veterinar.

| JustElectra a răspuns:

Da se face vaccin chiar doua mi se pare

| Tgv a răspuns:

Cumpără-i o zgardă anti-purici frate, nu îi face vaccin.laughing)))))